český malíř počátku 20. stol. - Procházka v polích

Olej na plechu, 16x22 cm, signatura vlevo dole nečitelná, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

český malíř počátku 20. stol.
3630. Procházka v polích
Dražba ukončena:27.01.2016 21:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč