český sochař 1.pol. 20.stol. - Žena s ovečkou

Hadec, výška 34 cm. Signováno Kaderka.

Pozn.: Poškozeno.

český sochař 1.pol. 20.stol.
49890. Žena s ovečkou
Dražba ukončena:07.10.2020 21:09:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč