český sochař 20. stol. - Dívčí akt

Kámen, výška 81 cm. Nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

český sochař 20. stol.
38900. Dívčí akt
Dražba ukončena:12.12.2019 20:52:11
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:9 500 Kč