český sochař 20. stol. - Silueta

Olovo na dřevěném podstavci, celková výška 20 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

český sochař 20. stol.
65448. Silueta
Dražba ukončena:19.09.2021 20:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč