český sochař kolem poloviny 20. stol.

304194. Indián

popis: Sádra, výška: 45 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 28.03.2020 20:11:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 26.03.2020 1:05:40 724