Neznámý autor - Cesta k domu

Olej na plátně, 39x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 65 cm

Neznámý autor
108011. Cesta k domu
Dražba ukončena:27.12.2023 21:42:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč
Chcete prodat podobný obraz?