čeští autoři 60. a 70. léta 20. stol. (Sukdolák, Sivko, Komárek,...) - Soubor 17- ti grafických listů

Různé techniky a autoři.

Pozn.: Některé mírně poškozeny.

čeští autoři 60. a 70. léta 20. stol. (Sukdolák, Sivko, Komárek,...)
13097. Soubor 17- ti grafických listů
Dražba ukončena:12.10.2017 18:17:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:3 400 Kč