malíři 1. poloviny 20. století - Soubor 6 prací - přírodní a venkovské motivy

1. V hloubi lesa - Plátno nalepené na kartonu, 51x43 cm, datováno vpravo dole 33, nerámováno.
Pozn.: Malba místy poškozena.
2. Břízy na kraji lesa - Olej na plátně, 39x29 cm, signováno vpravo dole K. Parolek, nerámováno.
3. Polní cesta - Olej na kartonu, 35x45 cm, později dosignováno vpravo dole Ullmann, nerámováno.
Pozn.: V rozích karton odřen.
4. Měsíčná noc na pobřeží - Olej na plátně, 25,5x34 cm, signováno vpravo dole Hlaváček, nerámováno.
Pozn.: plátno na několika místech proděravěno.
5. Za humny - Olej na plátně, 21,5x31,5 cm, nerámováno.
6. Venkovské chalupy v Mořicích na Moravě - Olej na plátně, 21x31 cm, datováno vpravo dole 1906, rám, zaskleno.

malíři 1. poloviny 20. století
2639. Soubor 6 prací - přírodní a venkovské motivy
Dražba ukončena:27.05.2015 19:57:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč