1. Před radnicí - Olej na lepence, 27,5x37 cm, signováno vlevo dole Josef Vacke 42, rám.
2. Zahradní partie - Olej na lepence, 31x33 cm, signováno vlevo dole Lucie Klímová 42, rám.
3. Valašské kopce - Olej na plátně nalepeném na lepence, 33x24 cm, signováno vpravo dole Lucie Klímová, rám.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.