čeští malíři 1. třetiny 20. stol. - Soubor 4 kreseb

1. Dívka z profilu - rozměr 45x30 cm, signováno vpravo dole V. Kotas 1907, rám, zaskleno.
2. Malý rybář - rozměr 24x32 cm, signováno vpravo dole O. Vlach, rám, zaskleno.
3. Dívka v černých šatech - rozměr 40x46 cm, signováno vlevo dole Jan Dědina 1923, rám, zaskleno.
4. Sedící dáma - rozměr 30x20 cm, signováno vpravo dole Ant. Brunner, rám, pasparta, zaskleno.

čeští malíři 1. třetiny 20. stol.
3385. Soubor 4 kreseb
Dražba ukončena:26.11.2015 21:30:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč