Chadima, Stejskal, Melichar, Dolínková, Hrbek - Soubor 5-ti litografií

Rozměry od 22x49 do 35x68 cm. Všechny signovány. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Chadima, Stejskal, Melichar, Dolínková, Hrbek
40539. Soubor 5-ti litografií
Dražba ukončena:12.02.2020 20:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč