Chaplo - Dáma v tieni

Nejdelší strana: 50 cm

Akryl na plátně, 50x50 cm. Signováno vzadu Chaplo 2021. Nerámováno.

o autorovi: Umělec na volné noze. Věnuje se tradiční tvorbě a digitální ilustraci.

99305. Dáma v tieni
Dražba ukončena:27.07.2023 21:00:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč