Olej na plátně, 65x54 cm. Signováno vpravo dole Kvapil. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Pozdější signatura
o autorovi: 1884 – 1957
Belgický malíř českého původu, žil ve Francii.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč.