Charles Kvapil

45062. Akt ženy

popis: Olej na plátně, 65x54 cm. Signováno vpravo dole Kvapil. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Pozdější signatura

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč.

zbývá: 0 dnů, 23 hodin

konec dražby: 27.05.2020 19:04:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 200 Kč