Charles Kvapil - Akt ženy

Olej na plátně, 65x54 cm. Signováno vpravo dole Kvapil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Pozdější signatura

o autorovi: 1884 – 1957
Belgický malíř českého původu, žil ve Francii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč.

45062. Akt ženy
Dražba ukončena:27.05.2020 19:04:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč