Charles Mayer - Italsko- francouzské pomezí

Pastel, 28x38 cm. Signováno vlevo dole Charles Mayer. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

38125. Italsko- francouzské pomezí
Dražba ukončena:28.11.2019 19:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč