Charles Mayer - Pod hradem u mostu

Olej na kartonu, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Charles Mayer. Rám.

25431. Pod hradem u mostu
Dražba ukončena:29.11.2018 22:42:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 400 Kč