Charles Mayer

25431. Pod hradem u mostu

popis: Olej na kartonu, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Charles Mayer. Rám.

dražba ukončena: 29.11.2018 22:42:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 2 400 Kč