Charley Peklo - Lesní motiv

Olej na plátně, 71x104 cm. Signováno vpravo dole Charley Peklo 1928. Rámováno.

Stav: Rám i malba poškozeny.

Nejdelší strana: 120 cm

o autorovi: 1881 – 1959
Česko-německý malíř.

95620. Lesní motiv
Dražba ukončena:21.05.2023 21:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč