Charlota Piepenhagenová - Zámek

Akvarel, 9x12 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1821 - 1902
Narodila se v Praze. Malbě se učila u svého otce, malíře Augusta Piepenhagena. Byla také významnou mecenáškou umění. V Praze zřídila soukromou malířskou školu pro dívky a z její pozůstalosti byla zřízena nadace pro podporu mladých krajinářů. Její díla jsou zastoupena v NG v Praze a v Kanceláři prezidenta republiky.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč

6974. Zámek
Dražba ukončena:25.01.2017 20:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč