Olej na plátně, 70x100 cm, signováno vpravo dole Ch. Gotth. Hirsch, bez rámu.
1889, Vratislav - 1977, Höchenschwand
Žák prof. Siegfrieda Haertela ve Vratislavi. Poté studia na berlínské Akademie výtvarných umění u profesora Georga Kocha. Věnoval se zejména krajinomalbě. Jeho nejčastějším motivem byly výhledy na Alpy.
Pozn.: Vypnuto na novém blind rámu.