Christian Gotthard Hirsch - Rossengartengruppe

Olej na plátně, 70x100 cm, signováno vpravo dole Ch. Gotth. Hirsch, bez rámu.

1889, Vratislav - 1977, Höchenschwand
Žák prof. Siegfrieda Haertela ve Vratislavi. Poté studia na berlínské Akademie výtvarných umění u profesora Georga Kocha. Věnoval se zejména krajinomalbě. Jeho nejčastějším motivem byly výhledy na Alpy.

Pozn.: Vypnuto na novém blind rámu.

2796. Rossengartengruppe
Dražba ukončena:30.09.2015 22:13:55
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč