Christian Gotthard Hirsch - Horský štít

Olej na kartonu, 27x35 cm. Signováno vpravo dole Chr. Gotthard Hirsch 1936. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

34148. Horský štít
Dražba ukončena:27.06.2019 21:57:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 500 Kč