Chvatík - Podzimní krajina

Olej na kartonu, 42x86 cm. Signováno vpravo dole Chvatík 82. Rámováno.

Chvatík
306479. Podzimní krajina
Dražba ukončena:31.10.2020 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč