Čína 19. století - Muž s volavkou

Kost, výška 17 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čína 19. století
55464. Muž s volavkou
Dražba ukončena:03.03.2021 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč