MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Kost, výška 17 cm. Značeno.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Čína 19. století
55464. Muž s volavkou
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
6 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
6 000 Kč
3147
5 500 Kč
limit (22.02.2021 1:05:36)
7821
5 500 Kč
limit (03.03.2021 16:09:59)
7821
5 000 Kč
3953
4 900 Kč
limit (22.02.2021 1:05:27)
7821
4 800 Kč
3953
4 700 Kč
7821
4 600 Kč
4630
4 500 Kč
limit (19.02.2021 15:50:34)
7821
4 400 Kč
limit (19.02.2021 15:50:33)
3953
4 100 Kč
limit (19.02.2021 15:50:15)
7821
4 000 Kč
limit (19.02.2021 15:50:14)
3953
3 600 Kč
limit (19.02.2021 15:49:46)
7821
3 500 Kč
limit (19.02.2021 15:49:45)
3953
3 000 Kč
limit (19.02.2021 15:49:36)
7821
2 900 Kč
3953
2 800 Kč
limit (19.02.2021 15:49:31)
7821
2 700 Kč
3953
2 600 Kč
limit (19.02.2021 15:49:27)
7821
2 500 Kč
limit (19.02.2021 15:49:26)
3953
1 900 Kč
limit (19.02.2021 15:49:18)
7821
1 800 Kč
limit (19.02.2021 15:49:17)
3953
1 100 Kč
limit (19.02.2021 15:49:07)
7821
1 000 Kč
3953
900 Kč
limit (29.01.2021 12:36:19)
7821
800 Kč
831
700 Kč
7821
600 Kč
6037
500 Kč
7821