MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Mosaz, výška: 24 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Čína 20. stol.
68183. Pomůcka pro výuku akupunktury
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 400 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 400 Kč
1610
2 300 Kč
7807
2 200 Kč
limit (11.11.2021 16:28:53)
5294
2 100 Kč
7807
2 000 Kč
5294
1 900 Kč
7807
1 800 Kč
limit (10.11.2021 23:11:34)
6170
1 700 Kč
7807
1 600 Kč
limit (10.11.2021 23:11:19)
6170
1 500 Kč
7807
1 400 Kč
6170
1 300 Kč
7807
1 200 Kč
5294
1 100 Kč
7807
1 000 Kč
5294
900 Kč
7807
800 Kč
5294
700 Kč
8462
600 Kč
5294
500 Kč
3229