Claude Monet - The Water Lily Pond

Litografie, 21x22 cm. 103/300. Signováno vpravo dole v tisku Claude Monet. Rám, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu Per PaD.

o autorovi: 1840 - 1926
Francouzský malíř.

Claude Monet
37405. The Water Lily Pond
Dražba ukončena:14.11.2019 19:42:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč