Cristian Fischer - Váza s motivem dostaveníčka

Porcelán a ruční malba, výška: 21 cm. Značeno CF.

Pozn.: Mírně poškozeno. Kolem poloviny 19.stol.

50012. Váza s motivem dostaveníčka
Dražba ukončena:07.10.2020 23:08:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč