D. Černý - Kytice s knihou

Olej na plátně, 59x80 cm, signováno vpravo dole D. Černý 57, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

3215. Kytice s knihou
Dražba ukončena:25.11.2015 21:40:42
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 000 Kč