Olej na plátně fixovaném na desce, 25x30 cm. Signováno vpravo dole D. Hoven. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1914 – 1986 Holandský malíř Jobst Heinrich Frese. Signuje „D. van Hoven“.