Dagmar Zemánková - Chalupy na Vysočině

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole D. Zemánková. Rámováno.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1967
Narodila v Libině na severní Moravě v umělecké rodině. Její dílo vychází z tradic realismu v české krajinomalbě. Inspiruje se krajinou z okolí Jesenicka, jižních Čech, Železných hor a Českomoravskou Vysočinou. Dnes má autorka za sebou více jak padesát úspěšných samostatných výstav. Její obrazy jsou zastoupeny v soukromých sbírkách nejen u nás, ale i v mnoha zemích světa.

112529. Chalupy na Vysočině
Dražba ukončena:03.03.2024 21:56:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč