Dagmar Zemánková - Letní nálada

Olej na sololitu, 55x64 cm. Signováno vpravo dole D. Zemánková 98. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 68 cm

o autorovi: 1967
Narodila v Libině na severní Moravě v umělecké rodině. Její dílo vychází z tradic realismu v české krajinomalbě. Inspiruje se krajinou z okolí Jesenicka, jižních Čech, Železných hor a Českomoravskou Vysočinou. Dnes má autorka za sebou více jak padesát úspěšných samostatných výstav. Její obrazy jsou zastoupeny v soukromých sbírkách nejen u nás, ale i v mnoha zemích světa.

94373. Letní nálada
Dražba ukončena:30.04.2023 22:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč