Dalibor Říhánek

63444. Tanec podzimu

popis: Kombinovaná technika na kartonu, 40x27 cm. Signováno vpravo dole D. Říhánek MMXVI. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1946

dražba ukončena: 25.08.2021 20:23:52

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč