Dalibor Říhánek - Západ slunce

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole D.Říhánek MMXV. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1946

62503. Západ slunce
Dražba ukončena:29.07.2021 19:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč