Daněk Sedláček

38565. Jaro u Jenerálky

popis: Olej na sololitu. 38x50 cm. Signováno vpravo dole Daněk-Sedláček. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

zbývá: 3 dnů, 21 hodin

konec dražby: 11.12.2019 19:18:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč