František Daněk Sedláček - Žně u Prahy

Olej na kartonu. 24x26 cm. Signováno vpravo dole Daněk-Sedláček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

František Daněk Sedláček
40119. Žně u Prahy
Dražba ukončena:30.01.2020 21:31:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč