Daniel Hustý - Polibek

Olej na plátně, 51x61 cm. Signováno vlevo dole D. Hustý 21. Rámováno.

Pozn.: Mosazný autorský rám ve stylu art-deco.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: Majitel uměleckého studia Artisthusty ve Cvikově, které vytváří umělecké předměty, obrazy, lampy, malé kusy nábytku ve stylu od Art deco až do současnosti.

Daniel Hustý
85049. Polibek
Dražba ukončena:26.10.2022 22:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč