Olej na plátně, 51x61 cm. Signováno vlevo dole D. Hustý 21. Rámováno.
Pozn.: Mosazný autorský rám ve stylu art-deco.
Nejdelší strana: 63 cm
o autorovi: Majitel uměleckého studia Artisthusty ve Cvikově, které vytváří umělecké předměty, obrazy, lampy, malé kusy nábytku ve stylu od Art deco až do současnosti.