Daniel Krejbich

35071. Dům

popis: Akryl na dřevěné desce, 91x105 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Současný majitel získal dílo přímo od autora.

zbývá: 2 dnů, 9 hodin

konec dražby: 25.09.2019 19:29:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 600 Kč