Akryl na dřevěné desce, 91x105 cm. Nesignováno. Nerámováno.
Pozn.: Malba mírně poškozena. Současný majitel získal dílo přímo od autora.
o autorovi: Narodil se v roce 1969.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.