Daniel Krejbich

35071. Dům

popis: Akryl na dřevěné desce, 91x105 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Současný majitel získal dílo přímo od autora.

dražba ukončena: 25.09.2019 19:34:20

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 900 Kč