Daniel Krejbich - Stromy

Akryl na sololitu, 70x100 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Současný majitel získal dílo přímo od autora.

o autorovi: Narodil se v roce 1969.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

35489. Stromy
Dražba ukončena:26.09.2019 22:56:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč