Daniel Krejbich - Autookoportrét

Akryl na plátně, 100x105 cm. Nesignováno. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v roce 1969.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

47592. Autookoportrét
Dražba ukončena:30.07.2020 22:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč