Daniel Krejbich - Konvolut 3 prací

Nejdelší strana: 70 cm

Kombinované techniky, rozměry: 50x70 cm. Signovány vzadu. Nerámovány.

o autorovi: Narodil se v roce 1969.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

106438. Konvolut 3 prací
Dražba ukončena:03.12.2023 20:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč