Nejdelší strana: 70 cm
Kombinované techniky, rozměry: 50x70 cm. Signovány vzadu. Nerámovány.
o autorovi: Narodil se v roce 1969.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.