Daniel Krejbich - Nuselské nocturno II.

Akryl na plátně, 30x100 cm Signováno vzadu. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v roce 1969.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

93488. Nuselské nocturno II.
Dražba ukončena:09.04.2023 21:07:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč