Daniel Krejbich - Vánoce

Akryl na plátně, 50x50 cm. Nesignováno. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v roce 1969.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

47332. Vánoce
Dražba ukončena:29.07.2020 21:57:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč