Daniel Krejbich

305417. Vesmírek

popis: Akryl na plátně, 50x70 cm. Nesignováno. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v roce 1969.

dražba ukončena: 30.06.2020 20:13:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč