Daniel Krejbich

54625. Vesmírné jaro - VELKÝ FORMÁT

popis: Akryl, sprej na překližce, 100x150 cm. Signováno vzadu. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v roce 1969.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

zbývá: 9 dnů, 19 hodin

konec dražby: 27.01.2021 19:25:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 900 Kč