Akryl na desce, 105x177 cm. Nesignováno. Nerámováno..
Nejdelší strana: 177 cm
o autorovi: Narodil se v roce 1969.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.