Daniel Krejbich - Za rudého měsíce

Akryl na desce, 105x177 cm. Nesignováno. Nerámováno..

Nejdelší strana: 177 cm

o autorovi: Narodil se v roce 1969.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

vydraženo velký formát doporučujeme
72892. Za rudého měsíce
Dražba ukončena:23.02.2022 22:37:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč