Daniel Krejbich

305405. Železná Ruda

popis: Akryl na plátně. 50x50 cm. Nesignováno. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v roce 1969.

dražba ukončena: 30.06.2020 20:01:52

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 900 Kč