Olej na dřevě, 27x37 cm. Nesignováno Rámováno.
Pozn.: Obraz byl dražen v aukční síni Stuker v Bernu v jarní aukci 2017.
Nejdelší strana: 48 cm
o autorovi: 1610-1690 Holandský malíř.