Neznámý autor - Dětské šarvátky

Olej na plátně, 65x95 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 114 cm

velký formát
154524. Dětské šarvátky
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč