Dieter Asmann - Barevná kompozice

Akryl na plátně, 100x70 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.. Rám mírně poškozen.

37967. Barevná kompozice
Dražba ukončena:27.11.2019 21:01:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč