Drahoslav Solta - Zátiší s cibulí

Akryl na plátně. 80x100cm. Signováno vpravo dole Solta. Nerámováno.

Drahoslav Solta
39874. Zátiší s cibulí
Dražba ukončena:29.01.2020 21:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč