Drot - Mickey Mouse

Akryl na novinách fixovaných na plátně, 80x60 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

Nejdelší strana: 80 cm

111595. Mickey Mouse
Dražba ukončena:29.02.2024 21:44:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč