Akryl na plátně-kombinovaná technika, 70x50 cm. Nesignováno. Nerámováno.
Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Dílo je malované na mozaiku z vystřižených písmen které tvoří luxusní módní značky(100+).
Nejdelší strana: 70 cm