Drot - Skrblík

Akryl na plátně-kombinovaná technika, 70x50 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Dílo je malované na mozaiku z vystřižených písmen které tvoří luxusní módní značky(100+).

Nejdelší strana: 70 cm

111645. Skrblík
Dražba ukončena:29.02.2024 22:34:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč