Du Hennoy - Zátiší s kachnou

Olej na plátně, 46x61 cm. Signováno vpravo dole Du Hennoy. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeno.

16733. Zátiší s kachnou
Dražba ukončena:28.02.2018 21:47:43
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč